FaQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Co to jest Fit-World i do czego służy?

Program Fit-World to nowoczesna platforma skierowana zarówno do osób chcących kontrolować i zmieniać swoje nawyki żywieniowe, jak i dietetyków, trenerów personalnych i specjalistów ds. żywienia. W swojej ofercie posiadamy DARMOWĄ wyszukiwarkę produktów i zdrowych przepisów uwzględniającą skład odżywczy i kaloryczność, dziennik kalorii, kalkulator kalorii, statystyki i historię postępów, możliwość tworzenia własnych przepisów i edycji przepisów systemowych oraz możliwość zakupu diety według obowiązującego na stronie cennika.

2. Jak korzystać z programu Fit-World?

Należy się zarejestrować lub zalogować przez Facebooka oraz wypełnić informacje w zakładce Konto znajdującym się w osobistym panelu.

3 Czy rejestracja w programie Fit-world jest bezpłatna?

Tak, rejestracja w programie Fit-World jest darmowa i niezbędna do pełnego korzystania ze wszystkich funkcji oferowanych przez Program.

4. Kto może korzystać z Programu Fit-World?

Z programu może korzystać każda osoba, po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji. Istnieje możliwość zalogowania się do programu poprzez Facebook.

5. Zapomniałem hasła!

W przypadku gdy zapomnimy hasła, należy w okienku do logowania kliknąć „Zapomniałem hasła”, wpisać adres email taki sam jak podczas rejestracji, otworzyć wiadomość w swojej mailowej skrzynce odbiorczej, kliknąć w link i zmienić dotychczasowe hasło.

6. Jak zmienić hasło na inne?

Hasło można zmienić klikając na panelu logowania w „Zmień hasło”.

7. Jak zamówić dietę?

Przed przystąpieniem do zamówienia diety należy się zarejestrować w programie Fit-World. Kolejnym krokiem jest wybór interesującego nas pakietu, wybór metody płatności, uiszczenie opłaty oraz wypełnienie i odesłanie ankiety znajdującej się w indywidualnym koncie użytkownika po zarejestrowaniu w programie.

8. Kiedy i jak otrzymam zakupiony plan żywieniowy?

Plan żywieniowy zostanie wysłany na adres email Użytkownika, podany podczas rejestracji do 14 dni roboczych. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, czas realizacji może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji Użytkownik zostanie o tym poinformowany.

9. W wyszukiwarce programu Fit-World brakuje szukanych przeze mnie produktów. Co robić?

Upewnij się, że szukanego przez Ciebie produktu nie ma w naszej bazie, wpisując bliskoznaczne nazwy danego produktu. W przypadku produktów o nazwie dwuczłonowej, zamień kolejność słów lub wpisz słowo kluczowe. Jeśli mimo tego, nie znajdziesz konkretnego produktu, powinna pojawić się informacja o możliwości poinformowania nas o brakującym elemencie. Po kliknięciu przez Ciebie w tę informacje, otrzymamy powiadomienie i jak najszybciej postaramy się uzupełnić naszą bazę.